Rozlúčka s parťákom

Autor: Juraj Žák | 21.5.2014 o 13:00 | Karma článku: 5,30 | Prečítané:  859x

Odišiel si tak nečakane. Smutno mi je. Nestihol som sa s tebou rozlúčiť. No nevadí, život ide ďalej a verím, že nie len ten môj. Verím, že sa tvoj nový partner k tebe bude správať lepšie ako ja, teda, že ťa nenechá niekde len tak spakruky odloženého.

Mrzí ma ten krátky čas. Pol roka, to je nič. Neprežili sme si toho veľa. Pár stoviek cvakov a toť vše. Pamätáš si na náš prvý deň? To bola tá akcia v Trnave. Cítil som sa ako taký malý pánbožko, keď som ťa držal v rukách. Nádherné zábery z teba vychádzali, možno nie kompozične no technicky boli fakt vysoko. Ani som sa nemusel veľmi snažiť šetriť ťa, nikdy si sa nedal, dokonca aj slabší dážď si zvládol bez ujmy.

Chcel by som tú hlúpu noc vrátiť, ako to chcel aj Nedvěd v tej pesničkej. Jasné, že by som ťa už z ruky nepustil. Ale stávajú sa horšie veci, ako povedala mama. Je to tak, ako to je a bude to tak, ako to bude. Inak asi nie. Vydržal som šetriť dva roky, vydržím aj ďalšie dva. Nebudeš to už ty, no viem, že hnevať sa na mňa nebudeš. Nechcem ťa podvádzať, to určite nie, len chcem znova fotiť.

Prajem ti teda, aby si mal vždy čisté zrkadielko, aby sa ti displej len tak blyšťal (no zase nie moc, ťažko sa potom naň pozerá) a hlavne ti želám ešte milión šťastných uzávierok. A pozdravuj aj toho šťastlivca, ktorý mi ťa uchmatol. Odkáž mu, že karma je karma a tak podobne. Možno si to rozmyslí a niečo sa v ňom zlomí. Nemyslím rebro, skôr niečo psychické...

 

Zbóóóóhom buď, Canon čieeeerny,
plastom a gumou potiahnutý,
zbohom Tamron sveteeelný.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Prišli sme o tretinu sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im zvýšiť platy, rozšíriť kompetencie a umožniť im pracovať aj na skrátený úväzok, tvrdia experti.

KOMENTÁRE

Táto krajina nie je pre chorých

Hádzať vinu na personál je často hľadaním nesprávneho vinníka.

TECH

Archeológ: Je to prvýkrát, čo Slováci skúmajú čosi také významné

Vedci očakávajú zásadné objavy, tvrdí Drahoslav Hulínek.


Už ste čítali?